گروه دارویی برکت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شهرک دارویی برکت، زیرمجموعه‌ی گروه دارویی برکت وابسته به گروه توسعه اقتصادی تدبیر، بازدید کرد.
ششمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما با حضور گسترده‌ی گروه دارویی برکت وابسته به گروه توسعه اقتصادی تدبیر، شروع به کار کرد.
ساخت واکسن کرونا توسط نخبگان کشورمان، علاوه بر حفظ سلامت و جان مردم و غرورآفرینی برای کشور در عرصه‌های علمی و بین‌المللی، باعث خواهد شد میلیون‌ها شاغل و کسب‌وکار نیز از رکود و تعطیلی خارج شود. حالا ایران با ساخت واکسن، به جرگه‌ی 6 کشور سازنده‌ی واکسن اضافه شده است و در آینده شاهد افتخارات بیش‌تری برای کشور عزیزمان خواهیم بود. کشوری که 42 سال در شرایط حساس، ثابت کرده که می‌تواند روی پای خود، ثابت‌قدم بایستد و به جنگ تمامی دشواری‌های پیشِ روی خود برود.
طی مراسمی و با حضور رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، فاز سوم مطالعات بالینی و آخرین گام برای تأیید نخستین واکسن ایرانی کرونا آغاز شد.
به گزارش تدبیر رسانه از روابط عمومی گروه توسعه‌ی اقتصادی تدبیر، این دارو که توسط البرز دارو تولید شده است و به تازگی با حضور رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از آن رونمایی شده است، از سوی شرکت پخش البرز در سراسر کشور توزیع و در اختیار مراکز درمانی، قرار گرفت. این اقدام در ادامه‌ی‌ اقدامات گسترده‌ی این شرکت در توزیع به موقع و سراسری اقلام بهداشتی، ضدعفونی و داروهای مؤثر در پیش‌گیری و درمان بیماری کرونا، انجام می‌شود.