فرصت‌های شغلی

همکاری با ما

فرم همکاری

فرصت‌های همکاری با گروه توسعه‌ی اقتصادی تدبیر

گروه توسعه‌ی اقتصادی تدبیر، گروهی پیشرو و توان‌مند در حوزه‌ی فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی کشور است و همواره به سرمایه‌های اصلی خود، یعنی سرمایه‌های انسانی، توجه ویژه دارد. این گروه، سرمایه‌های انسانی را، ارزشمندترین منابع سازمانی خود می‌داند و بر همین اساس، برای رشد و بالندگی و ارتقای سطح دانش، مهارت‌ها و توانایی‌ آن‌ها، اهمیتی ویژه قایل است. حاصل این تفکر بنیادین، ایجاد گروهی نوآور، پرتلاش، متعهد، پویا و خلاق است.
گروه توسعه‌ی اقتصادی تدبیر، جذب و به‌کارگیری افراد متخصص، سخت‌کوش و باانگیزه را جزیی از راهبردهای اصلی توسعه‌ی منابع انسانی خود قرار داده است. حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی و خلاقیت، نخستین برتری پیوستن به این گروه است.

شما برای پیوستن به ما، می‌توانید به جدولِ فرصت‌‌های شغلی، مراجعه نمایید و چنان‌چه خود را واجد شرایطِ ارسالِ درخواست همکاری می‌دانید، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال کنید. پس از ارزیابی اولیه‌ی درخواستِ شما و کسب امتیاز لازم، براساسِ رویه‌های سازمانی متعارف با شما تماس گرفته خواهد شد.

 فرصت‌های شغلی

همکاری با گروه توسعه‌ی اقتصادی تدبیر

جذبِ نیروی انسانی متخصص، متعهد، خلاق، توان‌مند و کوشا، از اهداف مهم این گروه به شمار می‌رود و سعی داریم، زمینه‌های لازم را برای فعالیت این افراد فراهم کنیم.
لطفاً فایل رزومه‌ی خود را (با عکس و فرمت PDF)، به نشانی ایمیل info@tedg.ir ارسال و یا فرم زیر را تکمیل نمایید.

فرم همکاری