تحویل ۲ میلیون بسته‌ی‌ بهداشتی به داوطلبان کنکور سراسری

تحویل ۲ میلیون بسته‌ی‌ بهداشتی به داوطلبان کنکور سراسری

در پی دستور رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، دو میلیون بسته‌ی‌ اهدایی اقلام بهداشتی مقابله با کرونا برای داوطلبان کنکور سراسری، از سوی شرکت پخش البرز، به نمایندگان سازمان سنجش تحویل داده شد.
به گزارش تدبیر رسانه از روابط عمومی گروه توسعه‌ی اقتصادی تدبیر،دکتر محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، در راستای اجرای پروتکل‌های بهداشتی و به منظور آرامش خاطر داوطلبان کنکور و خانواده‌های آن‌ها، طی مراسمی حواله‌ی دو میلیون بسته‌ی اهدایی، شامل اقلام بهداشتی مقابله با ویروس کرونا را برای برگزاری هر چه بهتر آزمون سراسری، به دکتر محمد غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تقدیم کرد.
با توجه به نزدیکی آزمون سراسری، لازم بود تا در کم‌ترین زمان، بسته‌های بهداشتی در سراسر کشور توزیع و تحویل مراکز برگزاری آزمون شود.
در همین راستا و با توجه به دستور دکتر مخبر، این مسئولیت مهم به شرکت پخش البرز محول شد و این شرکت با بسیج تمامی امکانات لجستیکی خود، در مدت ۳ روز از تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ تا ۲۸ مرداد ماه، این هدایای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) را در سراسر کشور و در ۵۸۹ حوزه‌ی امتحانی پخش کرد.
اکنون با تلاش شبانه‌روزی مجموعه‌ی پخش البرز، بسته‌های بهداشتی مقابله با کرونا در زمان مقرر برای استفاده‌ی داوطلبان کنکور سراسری، که آینده‌سازان و مهم‌ترین سرمایه‌های کشور محسوب می‌شوند، به نمایندگان سازمان سنجش در تمامی حوزه‌ها تحویل داده شد.